linda

Linda

Vadītāja, muzikālā audzinātāja

PPII “Liesmiņas” komandai ir prieks un atbildības sajūta par katru bērnu, kuru vecāki uztic mūsu aprūpei un izglītošanai. Mums īpaši svarīga ir sadarbība ar katru no jums, dārgie vecāki, lai sasniegtu kopīgos audzināšanas mērķus un uzdevumus. Mūzika pirmsskolā ir mana sirdslieta jau vairākus gadu desmitus.

lija

Lija

Vadošais pedagogs jaunākajā grupā

Šis darbs man rada prieku, kopīgi ar lieliskajiem kolēģiem darbojoties ar mazākajiem gudriniekiem. Rūpējos, lai bērni katru dienu justos gaidīti un ar prieku apgūtu jaunas zināšanas un pieredzi savu vienaudžu sabiedrībā, rotaļājoties mācītos sadarboties dažādās situācijās.

laima

Laima

Vadošais pedagogs obligātā sagatavošanā

Pie sasniegtā neapstāties, bet tas lai ir atbalsts tiekties uz jauniem mērķiem.

inese

Inese

Audzinātāja palīgs

Esmu atbildīga, lai katrs mums uzticētais bērniņš justos drošībā, mīlēts un pasargāts, iepazīstot sevi un atklājot pasauli sev apkārt.

Beta

Elizabete

Pedagogs vecākajā grupā

Bērni ir mana sirdslieta un vienlaikus atbildīgākais aicinājums, ko līdzās ģimenei jebkad uz šīs zemes varētu saņemt. Viņi skubina apgūt jaunas un radošas zināšanas un prasmes, audzina manu raksturu un māca mani uzticēties mīļajam Tēvam Debesīs. Viņa vadībā tādu pašu iespaidu tiecos atstāt arī man uzticēto mazo dvēselīšu dzīvē.

dzintra

Dzintra

Telpu uzkopšana

Es šeit rūpējos par tīrību un spodrību - telpās, bērnu gultiņās un ēdienu traukos. Priecājos, ka manas mazmeitas arī apmeklē šo iestādi - viena jau skolā, otra vēl šeit.

ulanta

Ullanta

Šefpavārs

Veselīgs un sabalansēts uzturs ir kā viena no veiksmes atslēgām uz pilnvērtīgu un enerģijas pilnu dzīvi. Garšīga maltīte ne tikai nodrošina sāta sajūtu un nozīmīgu uzturvielu uzņemšanu, tā ietekmē mūsu bērnu psihoemocionālo veselību un līdz ar to arī raksturu.

Izlaidums

Liesminas-izlaidums

PII "Liesmiņas" izlaidums, 2020./2021. mācību gads