liesminas-1

Kapēc "Liesmiņas"?

“Liesmiņas” ir privātā pirmsskolas izglītības iestāde, kura īsteno vispārējo pirmsskolas izglītības programmu saskaņā ar valsts noteiktajām vadlīnijām, integrējot tajā kristīgo mācību un veselīga uztura pamatprincipus. Mēs savu iestādi saucam par kristīgo bērnudārzu.

liesminas-2

Jau 13 gadus

PPII „Liesmiņas“ ir neliela privātā pirmsskolas izglītības iestāde, kura uzsāka savu darbību 2009. gada janvārī. Sākotnēji, Iestādi apmeklēja tikai pieci audzēkņi. Pamazām, Iestāde attīstījās un pieauga līdz divām nelielām grupiņām – jaunākā (no 2,5 līdz 4 gadi) un vecākā (no 4,5 līdz 6 gadi). Katrā grupiņā audzēkņu skaits svārstās no 12 līdz 18 audzēkņiem.

liesminas-3

Vīzija...

Mūsu prioritātes ir ģimeniskums, mīlestība un individuāla pieeja katram audzēknim. Tomēr neaizmirstot, ka paša ES nav centrs, ap kuru visam ir jāgrozās. Katrs ir īpašs, tomēr dzīvo sabiedrībā – dažādi cilvēki, dažādas izpratnes, neskaitāmi viedokļi. Iemācīties saticīgi sadzīvot, ieraudzīt citus un nebūt vienaldzīgam pret to vajadzībām, sniedzot palīdzīgu roku – tā ir piepildīta dzīve. Tās ir „liesmiņas“, kuras sasilda un dara dzīvi gaišāku! Mūsdienu sabiedrība pamatā diktē savas prasības – tempu, produktivitāti, konkurētspēju, finansiālo pārticību u.t.t. Domāt citādi bieži vien ir peldēt pret straumi. Gļēvuļi to nespēj, bet pārlieku par sevi pārliecinātie agri vai vēlu piedzīvo sakāvi.

liesminas-4

...vīzija

Kur ir atrodams līdzsvars? Tas nāk no Augšienes – no Gaismas Tēva, pie Kura nav ne pārmaiņas, ne pārgrozības ēnu! Savienībā ar Dievišķo spēku iespējams aizsniegt augstākus ideālus un saglabāt līdzsvarotu attieksmi pret visu apkārt notiekošo. Tāpēc mūsu iestādi saucam par kristīgo bērnudārzu, kurā bērni vienlaikus ar pirmsskolas izglītību saņem arī ievirzi un priekšstatu par mīlošu un gādīgu Bībeles Dievu - Tēvu, kā arī par labāko un uzticamāko Draugu – Jēzu Kristu.